Żuk w Manufakturze, czyli kolejna odsłona Car Show

Dziś (28 kwietnia 2013) kończy się kolejna już edycja imprezy Car Show organizowana w łódzkiej Manufakturze. To cykliczne wydarzenie jest propozycją dla miłośników czterech kółek w najróżniejszych odsłonach. W tym roku na gości czekały takie atrakcje jak miasteczko Dakar Orlen Team, tor kartingowy, wystawa tuningowanych aut oraz pojazdy elektryczne dla najmłodszych fanów motoryzacji.

Podczas imprezy zorganizowano także drugą serię Wojny Północ-Południe. Jest to wydarzenie dla fanów tuningu – liczył się styl i kreatywność. Do konkursu mógł się zgłosić każdy, kto miał samochód, choć nie każdy został do niego dopuszczony. Jednym z samochodów, który przeszedł eliminacje był… Żuk. Jednak nie byle jaki Żuk! Mocno przerobiony, obniżony tak, że po Łodzi strach nim jeździć, pomalowany na brązowy metalic z silnikiem na pace! Jest to przykład na to, że nie tylko markowe auta mogą wprawiać w zdumienie.

Poza tym nie zabrakło wielu najnowszych modeli seryjnych aut, które można było oglądać w Centrum Handlowym. Pojawiło się także kilka znanych postaci i właśnie dziś w miasteczku Dakar Orlen Team można było spotkać między innymi Jakuba Przygońskiego, najmłodszego zawodnika tego zespołu.

Impreza z roku na rok zyskuje na znaczeniu, a ta edycja cieszyła się szczególnym zainteresowaniem. Jedyne co mogło wypaść lepiej to pogoda, która momentami odstraszała zwiedzających.

wojnatuningowa 036

wojnatuningowa 027

wojnatuningowa 024

wojnatuningowa 017

wojnatuningowa 014

wojnatuningowa 004

wojnatuningowa 002

wojnatuningowa 001

carshow2 014

carshow2 012

carshow 014

carshow 012

carshow 011

carshow 009

carshow 008

carshow 007


fot. Marcin Jurkiewicz

  • heyt

    dobre zdjecia ! 😉